O nás

Zameriavame sa na dodanie, montáž plastových, hliníkových okien a dverí, tieniacej techniky, sietí proti hmyzu a servis. Dôraz kladieme predovšetkým na absolútnu spokojnosť zákazníka a snažíme sa vyhovieť všetkým požiadavkám a nárokom. Predovšetkým sa snažíme dodržiavať termíny dodania a montáže, ale nie vždy to ide podľa predstáv a preto úprimnosť z našej strany je nad všetko ostatné. Sme pripravení sa postaviť čelom ku každej výzve, ale aj k problémom. Naše skúsenosti s montážou všetkých nami ponúkaných systémov sú bohaté a vždy sa snažíme prispôsobiť k zákazníkovi, jeho potrebám a prosbám. 

Povedzte nám o Vašich požiadavkách a zbytok nechajte na nás. Zameriame stavebné otvory, zadáme do výroby pre Vás produkty a prídeme ich odborne namontovať. 

V našej ponuke nájdete aj rozsiahlu škálu príslušenstva, ako sú siete proti hmyzu, tieniacu techniku (klasické žalúzie, exteriérové žalúzie Z90, hliníkové rolety, závesy „deň-noc“).

Záručný a pozáručný servis je pre nás samozrejmosťou. V rámci záruky sú pre Vás všetky opravy okien a príslušenstva zadarmo. 

Prečo si vybrať nás?

Kvalita

S dodaním a montážou okien a dverí máme dlhoročné skúsenosti. Ochotne Vám poradíme s výberom a vhodným spôsobom montáže.

Materiály

Používame len materiály od overených a zazmluvnených dodávateľov. Najvyššiu kvalitu Vám týmto vieme garantovať.

Cenová politika

Vždy sa snažíme nájsť kompromis a stlačíme cenu nadol tak, aby boli spokojné obe strany.

Poradenstvo

Neviete čo potrebujete?
Nevadí. Spýtajte sa.
Radi Vám pomôžeme.

Dodržiavame termíny

Ak sa dohodneme na termíne realizácie, táto dohoda je záväzná. Občas okolnosti zmenia naše plány, ale vždy to neodkladne riešime.

Okná na kľúč

Zastrešíme kompletnú dodávku Vašich okien a dverí od zamerania až po kvalifikovanú montáž so zárukou.

Ako to funguje?

1.

Poradenstvo a zameranie

V úvode našej spolupráce sa osobne stretneme na mieste realizácie. Poradíme Vám, čo si vybrať a vykonáme potrebné merania. 

2.

Výroba

Po schválení cenovej ponuky okamžite zadávame do výroby Vami požadovanú objednávku a potvrdíme termín dodania.

3.

Transport

Hotové výrobky bezpečne prepravíme na miesto realizácie vlastnou dopravou. Nehrozí tak riziko poškodenia výrobkov počas prepravy.

4.

Montáž

Výrobky precízne a správne namontujeme, nastavíme, namontujeme príslušenstvo a vyskúšame celkovú funkčnosť. 

5.

Záruka

Na naše výrobky a montáž platí štandardná 2-ročná záruka. Záručný servis je pre Vás zadarmo.

Spokojný klient je našou vizitkou…

Povedali o nás