Služby

Plastové okná

Zameriavame sa dodanie a montáž plastových okien. Z cenovo dostupnejších Vám dokážeme zabezpečiť profil ALUPLAST IDEAL 4000. Milióny použití, tento systém boduje vďaka svojej dobrej a overenej stabilite ako aj rozmanitosti dizajnu. Tento profil je vhodný na montáž do panelových domov, rodinných domov alebo nebytových priestorov. Vďaka 5 komorovému systému dokážu zabezpečiť želaný komfort za prijateľnú cenu

Z cenovo náročnejších okien uvádzame ALUPLAST IDEAL 8000. Izolačné hodnoty profilu sú ideálne na novostavby a tým zaručujú maximálny požadovaný komfort. Pre vyššiu odolnosť voči vlámaniu v okennom ráme boli použité špičkové komponenty.

Ako tretie tesnenie v okennom ráme slúži po obvode prebiehajúca stredová drážka, ktorá slúži nielen na zlepšenie tepelnoizolačných vlastností, ale zároveň zabraňuje rýchlemu vypáčeniu krídla.

Nadýchnite sa: so systémom SAFETEC INSIDE ste sa rozhodli pre najlepšie bezpečnostné komponenty v okennom ráme.

Hliníkové okná

Bezkonkurenčný profil ALUPROF je ako Rolce Royce medzi hliníkovými profilmi. Cenovo náročnejší systém však maximálne uspokojí nároky. 

Našim zákazníkom ponúkame iba to najlepšie. Vždy sa snažíme nájsť kompromis medzi cenou a kvalitou a to určite ALIPLAST je, ako popredný výrobca hliníkových systémov pre stavebníctvo na európskom trhu.

Špičkové hliníkové profily ponúkajú výborné izolačné vlastnosti a pri odbornej montáži sú prakticky bezúdržbové.

V našej ponuke nájdete okenné systémy rôznych druhov a špecifikácií. Náš tím Vám ochotne a odborne poradí pri výbere hliníkových okien.

Plastové a hliníkové dvere

V našom portfóliu nesmú chýbať dvere. Na  výber máte takmer neobmedzené množstvo farieb, prevedení a výplní.

Samostatnou kategóriou sú dverné systémy, ktoré rozdeľujeme do viacerých kategórií.

Sklopno-posuvné systémy, zdvižno-posuvné systémy, posuvné.

Rozpisovať ich do podrobna nemá zmysel a boli by to rozsiahle texty, ale u nás na pobočke Vám ochotne ukážeme prierez profilov a dáme Vám skutočne na výber.

Tieniaca technika

V dnešnej dobe klimatických zmien sa pokroku a vývoju nevyhli ani prvky tieniacej techniky. Trh v dnešnej dobe ponúka veľmi veľa možností, ako sa účinne a elegantne brániť proti slnečným lúčom a s tým spojenými nepríjemnými javmi. Tie najpodstatnejšie negatívne javy sú vysoká interiérová teplota, prehrievanie skiel, prehrievanie rámov okna. V našom portfóliu nechýbajú veľmi populárne exteriérové hliníkové žalúzie Z90. Tento elegantný tieniaci prvok má na svedomí zníženie teploty v interiéri o niekoľko stupňov, zabraňuje prehrievaniu skiel a rámov okien a takisto veľmi štýlovo obohatí fasádu Vášho domu.

V našej ponuke nájdete aj hliníkové rolety, vnútorné celotieniace žalúzie, roletky deň/noc.

V prípade záujmu náš kontaktujte s Vašou požiadavkou a budeme sa jej bezodkladne venovať.

Siete proti hmyzu

Najpodstatnejšia časť okenných a dverných systémov v boji proti hmyzu sú siete.

Spoľahlivo bránia Váš domov proti neželaným lietajúcim a lezúcim návštevníkom.

Vkusne dopĺňajú rámy okien a sú k dispozícii v širokej škále farieb a prevedenia drevoimitácie.

Na výber máte z okenných fixných sietí, rolovacích sietí, plyssé sietí, pántových dverových sietí, rámových dverových sietí, posuvných dverových sietí.

Stačí si len vybrať.

Servis

Na všetky nami namontované okná poskytujeme 24 mesačnú záruku a servis. Pri akýchkoľvek problémoch sme pripravení pohotovo reagovať na Vaše požiadavky a tak profesionálne uviesť Vaše okná do pôvodného stavu. Ak by sa jednalo o hlbší problém, tak v tom prípade okamžite hľadáme riešenie.

Takisto poskytujeme pozáručný servis za bezkonkurenčné ceny. Ak Vaše okná podliehajú opotrebeniu a ich funkčnosť začína byť problémová, tak je najvyšší čas nechať to na odborníkov a dopriať Vašim oknám potrebnú starostlivosť. Iba tak predídete nezvratnému poškodeniu jednotlivých častí okien.

Ak máte záujem o servis, tak neváhajte nás kontaktovať a dohodnúť si obhliadku.

Oslovila Vás naša ponuka?

V prípade záujmu o naše produkty a služby nás neváhajte kontaktovať.